Den otevřených dveří 26. 3. 2019

Zajímá vás, jak vypadají prostory Vysoké školy hotelové v Praze? Chcete poznat prostředí, ve kterém probíhá výuka, a dozvědět se více informací o možnostech studia osobně?

Pak se na vás těšíme v úterý 26. března 2019 na Dni otevřených dveří Vysoké školy hotelové v Praze.

Tento den na VŠH probíhá také akce s názvem „Ochutnejte VŠH, aneb zažij den vysokoškoláka!“. Akce má za úkol představit naši školu, seznámit s akademickým prostředím profesní vysoké školy, navštívit výuku jednotlivých oborů, poznat zákoutí školy i zdejší přátelskou atmosféru.

09.30 až 11.00 hod. Individuální prohlídky areálu školy
10.00 hod. Představení Vysoké školy hotelové v Praze

Zájemci o studium se během přednášky, kterou povede Ing. Petr Studnička, PhD., jednatel VŠH, seznámí se základními informacemi o průběhu a formách studia, o uplatnění absolventů naší vysoké školy apod. Budete mít možnost prohlédnout si aulu, odborné učebny, studovnu, knihovnu, chillout zone a další zázemí na naší škole.

Bližší informace o Dni otevřených dveří poskytne oddělení marketingu – Bc. Adéla Rieszová, rieszova@vsh.cz.

Nezapomeňte! I. kolo pro podání přihlášky končí 30. dubna 2019. Přihlášku si můžete podat zde: Přihláška ke studiu na VŠH!

Těšíme se na vaši návštěvu!