ZAŽIJ DEN VYSOKOŠKOLÁKA

Vysoká škola hotelová v Praze (VŠH) organizuje každý semestr pro zájemce o studium na vysoké škole akci s názvem „Ochutnejte VŠH, aneb zažij den vysokoškoláka!“. Akce má za úkol představit naši školu, seznámit s akademickým prostředím profesní vysoké školy, navštívit výuku jednotlivých oborů, poznat zákoutí školy i zdejší přátelskou atmosféru.

Na každou akci se snažíme vymyslet zajímavý program a ukázat i mimoškolní aktivity, které se na škole uskutečňují. Školou a výukou provází samotní studenti, kterých se můžete zeptat na věci, které by vás zajímaly.

Ve čtvrtek dne 28. 2. 2019 se uskuteční v prostorách Vysoké školy hotelové v Praze, již tradiční akce s názvem

Ochutnejte VŠH, aneb zažij den vysokoškoláka - na téma Oheň & Led

Akce je zaměřena na seznámení žáků maturitních ročníků středních škol, žáků vyšších odborných škol a jejich učitelů s prostředím VŠH.

Na co se můžete těšit:

- Snídaně, přivítání, představení VŠH a důležité informace o škole
- Návštěva vybraných přednášek a seminářů
- JobFair - nabídka pracovních příležitostí
- Degustace a příprava míchaných drinků
- Flambování
- Výroba zmrzliny
- Oběd ve školní menze
- Přednáška pro vyučující a výchovné poradce s certifikátem
- SOUTĚŽ O VOUCHERY DO RESTAURANTU DI CARLO

Začátek akce je v 9:30 hodin, předpokládaný konec akce je v 15:00 hodin.

Akce je určena pro žáky maturitních ročníků středních odborných škol a gymnázií a žáků vyšších odborných škol. Dále je akce určena pro učitelé a výchovné poradce.

V případě zájmu prosíme o potvrzení účasti na e-mail rieszova@vsh.cz nejpozději do 20. 2. 2019. Uveďte prosím počet žáků, kteří se akce zúčastní. Bližší informace Vám poskytne Bc. Adéla Rieszová, asistentka oddělení marketingu (tel. 283 101 138).

Účast na akci je bezplatná. Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, můžete navštívit den otevřených dveří. Termíny dnů otevřených dveří naleznete zde: DOD

Těšíme se na Vaši účast!

 

Reference

Ing. Igor Bejtic
sommelier Ambiente restaurant
Během studia na VŠH jsem dostal spoustu prostoru pro vlastní realizaci. Měl jsem možnost skloubit školu s prací a potkat super lidi, s kterými se neustále vídám.