ZAŽIJ DEN VYSOKOŠKOLÁKA

Vysoká škola hotelová v Praze (VŠH) organizuje každý semestr pro zájemce o studium na vysoké škole akci s názvem „Ochutnejte VŠH, aneb zažij den vysokoškoláka!“. Akce má za úkol představit naši školu, seznámit s akademickým prostředím profesní vysoké školy, navštívit výuku jednotlivých oborů, poznat zákoutí školy i zdejší přátelskou atmosféru.

Na každou akci se snažíme vymyslet zajímavý program a ukázat i mimoškolní aktivity, které se na škole uskutečňují. Školou a výukou provází samotní studenti, kterých se můžete zeptat na věci, které by vás zajímaly.

 

Akce je určena pro žáky maturitních ročníků středních odborných škol a gymnázií a žáků vyšších odborných škol. Dále je akce určena pro učitelé a výchovné poradce.

Další akce zažij den vysokoškoláka se uskteční v následujícím akademickém roce 2019/2020 a termíny budou zde zveřejněny.
    

Reference

Ing. Igor Bejtic
sommelier Ambiente restaurant
Během studia na VŠH jsem dostal spoustu prostoru pro vlastní realizaci. Měl jsem možnost skloubit školu s prací a potkat super lidi, s kterými se neustále vídám.