MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ

Vysoká škola hotelová v Praze nedisponuje vlastním ubytovacím zařízením, ale zájemcům zprostředkuje několik společností, které nabízí výhodné ubytovaní pro studenty.

Studenti VŠH s trvalým bydlištěm mimo území hl. m. Prahy mohou žádat o ubytovací stipendium, které v současné době činí přibližně 550,- Kč měsíčně v období akademického roku (letní prázdniny nejsou započteny). Toto stipendium není vázáno na sociální podmínky žadatele, je poskytováno ze státního rozpočtu.

DC REZIDENCE

DC Rezidence přináší nový evropský standard studentského bydlení v moderně zrekonstruované budově, v klidném prostředí, se všemi službami potřebnými pro kvalitní vysokoškolské studium a následnou relaxaci.
V jednolůžkových (šířka lůžka 120 cm) kompletně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením a zavedeným vysokorychlostním internetem, nabízíme nadstandardní bydlení.
DC Rezidence je součástí sportovně relaxačního a gastronomického komplexu, který poskytuje širokou paletu služeb.
Cena jednolůžkového pokoje od 6 000 Kč/1 měsíc.

Více na www.dcrezidence.cz

Vysokoškolské koleje Apartman Student

V novém moderním objektu Apartman Student v Praze 4 - Kunraticích se nachází 115 nadstandardně vybavených pokojů, restaurace s celodenním provozem a studentský klub. Nabídka ubytování pro studenty zahrnuje dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány. Součástí vybavení apartmánů je vlastní sociální zařízení, lednice, LCD televize, nábytek, postele, internet a společná kuchyňka.
Kromě ubytování nabízejí vysokoškolské koleje v lokalitě Praha - Kunratice také další služby pro studenty, kterými jsou tenisové kurty, fotbalové hřiště, fitcentrum, sauna či solárium. Ideální příležitost pro regeneraci organismu představuje i okolí kolejí. Nedaleko se nachází Kunratický les, koupaliště Šeberák či nákupní centrum Chodov. Do centra Prahy se dostanete za cca 15-20 min., do školy za cca 45 min.
Informace o cenách ubytování pro studenty VŠH získáte v informačním systému školy nebo telefonickým dotazem na recepci Apartman Student.

Více na www.apartmanstudent.cz

Zeitraum Student Housing

Zeitraum Student Housing se nachází v žádané lokalitě v Praze 7 - Holešovicích, v ulici U Průhonu 56 a nabízí komfortní ubytování v moderním stylu. Je vhodný pro studenty, kteří hledají ubytování v blízkosti školy (cca 25 min.), skvělou dostupnost do centra (cca 10 min.), dobrou atmosféru a silné zázemí pro studium. Nabízíme ubytování v jednolůžkových pokojích a apartmánech o velikosti od 10 m2 až do 30 m2. Pokoje jsou kompletně zařízené - velká vestavěná skříň, nové lůžko 90/200 cm nebo 140/200 cm, psací stůl s lampou a židlí, nová lednice. Apartmány mají k dispozici vlastní koupelnu a kuchyň. Jednolůžkové pokoje sdílí koupelnu pro 2 pokoje a kuchyň na patře. V ceně nájmu vysokorychlostní Wi-fi, sada nádobí, sada ložního prádla, zapůjčení žehličky a žehlicího prkna a náčiní na úklid. Nabízíme bezbariérový přístup, výtah, recepci, která je k dispozici 24/7 a prádelnu.

Více na www.zeitraum.re, rezervace pokojů online na www.zeitraum.re/bookings/.

Reference

Barbora Rišková
student Hotelnictví
Děkuji VŠH za získání znalostí, které uplatňuji v každodenní hotelové praxi. Vtipní učitelé byli třešničkou na dortu v průběhu celého studia :-)