Konference 2018VÝZVY DIGITÁLNÍHO SVĚTA


Ve středu 17. října proběhl na Vysoké škole hotelové v Praze jubilejní 10. ročník mezinárodní vědecké konference Hotelnictví, turismus a vzdělávání (HTV 2018).

Tento jubilejní ročník byl věnován výzvám digitálního světa pro hotelnictví a cestovní ruch. V plenární části konference a během následné panelové diskuse vystoupili představitelé takových společností, jako je Bookassist ČR, Expedia.com, O2 Czech Republic, Seznam.cz, IBM Česká republika, CPI hotels, MyStay, Virtual-zoom a další. Hovořilo se o aktuálních trendech a aplikacích moderních informačních a komunikačních technologií v hotelnictví a cestovním ruchu.

Odpolední odborné sekce byly zaměřené na informační systémy v hotelnictví, ekonomiku a finance v digitálním světě a aplikace informačních technologií během řízení lidských zdrojů. Chutným zpestřením byl mimo jiných workshop orientovaný na identifikaci rozdílů a vlastností vybraných tradičních pokrmů Čech a Moravy.

Konference se zúčastnilo cca 200 osob z praktické i akademické sféry. To, že se na Vysoké škole hotelové v ten den vřele diskutovalo v příjemné atmosféře až do pozdních nočních hodin, bylo jen jednou z dalších známek odborného i společenského přínosu akce.

Odborné příspěvky účastníků jsou k dispozici ve sborníku konferenčních příspěvků, který je ke stažení níže.

Organizační výbor konference HTV

Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r.o.
e-mail: konference2018@vsh.cz
www.vsh.cz/konference

 

Sborník z konference
Program konference
Fotogalerie 


Konference 2017
Konference 2016
Konference 2015
Konference 2014
Konference 2013
Konference 2012
Konference 2011
Konference 2010