Konference 2018VÝZVY DIGITÁLNÍHO SVĚTA


Ve středu 17. října proběhl na Vysoké škole hotelové v Praze jubilejní 10. ročník mezinárodní vědecké konference Hotelnictví, turismus a vzdělávání (HTV 2018).

Tento jubilejní ročník byl věnován výzvám digitálního světa pro hotelnictví a cestovní ruch. V plenární části konference a během následné panelové diskuse vystoupili představitelé takových společností, jako je Bookassist ČR, Expedia.com, O2 Czech Republic, Seznam.cz, IBM Česká republika, CPI hotels, MyStay, Virtual-zoom a další. Hovořilo se o aktuálních trendech a aplikacích moderních informačních a komunikačních technologií v hotelnictví a cestovním ruchu.

Odpolední odborné sekce byly zaměřené na informační systémy v hotelnictví, ekonomiku a finance v digitálním světě a aplikace informačních technologií během řízení lidských zdrojů. Chutným zpestřením byl mimo jiných workshop orientovaný na identifikaci rozdílů a vlastností vybraných tradičních pokrmů Čech a Moravy.

Konference se zúčastnilo cca 200 osob z praktické i akademické sféry. To, že se na Vysoké škole hotelové v ten den vřele diskutovalo v příjemné atmosféře až do pozdních nočních hodin, bylo jen jednou z dalších známek odborného i společenského přínosu akce.

Odborné příspěvky účastníků jsou k dispozici ve sborníku konferenčních příspěvků, který je ke stažení níže.

Organizační výbor konference HTV

Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r.o.
e-mail: konference2018@vsh.cz
www.vsh.cz/konference

 

Sborník z konference
Program konference
Fotogalerie 


Konference 2017
Konference 2016
Konference 2015
Konference 2014
Konference 2013
Konference 2012
Konference 2011
Konference 2010

Reference

Barbora Rišková
student Hotelnictví
Děkuji VŠH za získání znalostí, které uplatňuji v každodenní hotelové praxi. Vtipní učitelé byli třešničkou na dortu v průběhu celého studia :-)