Zažij den vysokoškoláka!

Vysoká škola hotelová v Praze (VŠH) organizuje každý semestr pro zájemce o studium na vysoké škole akci s názvem „Ochutnejte VŠH, aneb zažij den vysokoškoláka!“. Akce má za úkol představit naši školu, seznámit s akademickým prostředím profesní vysoké školy, navštívit výuku jednotlivých oborů, poznat zákoutí školy i zdejší přátelskou atmosféru.

Na každou akci se snažíme vymyslet zajímavý program a ukázat i mimoškolní aktivity, které se na škole uskutečňují. Školou a výukou provází samotní studenti, kterých se můžete zeptat na věci, které by vás zajímaly.

Datum konání akce - čtvrtek 20. 2. 2020

Téma akce: Zima, která zahřeje.

Akce je určena pro žáky maturitních ročníků středních odborných škol a gymnázií a žáků vyšších odborných škol. Dále je akce určena pro učitelé a výchovné poradce.

Čas Program
9:30 - 10:30 Snídaně, přivítání a úvodní představení školy
10:30 - 13:30 Návštěva vybraných přednášek a seminářů
11:00 - 13:30 Degustace nápojů
11:00 - 13:30 Ochutnávka pokrmů
14:00 Předpokládané ukončení akce

Pro koho je akce určená?

• Žáci maturitních ročníků středních odborných škol a gymnázií (žáci nižších ročníků jsou též vítáni) a žáci vyšších odborných škol
  • Učitelé a výchovní poradci

Co Vám účast na akci přinese?

• Osobní zkušenosti s prostředím a výukou na VŠH
  • Vybrané studijní materiály pro potřeby výuky na středních školách a VOŠ

Účast na akci je bezplatná. Pokud se nebude moci akce zúčastnit, můžete navštívit den otevřených dveří v daných termínech, které najdete zde.

V případě zájmu prosíme o potvrzení účasti na e-mail rieszova@vsh.cz nejpozději do 17. 2. 2020. Uveďte prosím počet uchazečů, kteří se akce zúčastní. Bližší informace Vám poskytne Bc. Adéla Rieszová, asistentka oddělení marketingu (tel. 283 101 138).

Těšíme se na Vaši účast!