Vyhodnocení Mikulášské zábavy na VŠH

Dne 12. 12. 2016 proběhla na VŠH Mikulášská zábava studentů. Akci zorganizovali studenti 2. ročníku magisterského studia, obor Management hotelnictví a lázeňství společně s Ing. Stanislavou Belešovou, PhD. v rámci výuky volitelných předmětů.

Výtěžek z prodeje vlastnoručně pečeného cukroví, svařeného vína, čaje a vaječného likéru putoval Dětskému domovu v Dolních Počernicích. Vysbíráno bylo 8 277 Kč., ze kterých měli v dětském domově velkou radost! Peníze budou použity na rekonstrukci dětského venkovního hřiště.

Zároveň během celého týdne probíhal sběr hraček, knížek, oblečení a kosmetiky pro tentýž dětský domov. Štědrost a množství dárků nás mile překvapili. Chceme tímto poděkovat všem dárcům, přispěli jste na skvělou věc. Všechny dárky i peníze byly před Vánocemi odevzdány dětskému domovu.

Šťastný a úspěšný rok 2017!

Ing. Stanislava Belešová, PhD.
koordinátorka akce
odborná asistentka katedry hotelnictví