Studenti VŠH navštívili White Circus Catering

Studenti druhého ročníku anglického programu hotelnictví společně s Ing. Svobodovou se zúčastnili exkurze v cateringové firmě White Circus, patřící pod Ambiente kde se zaměřují především na fermentaci. Ukázali nám jak připravují například Kimchi, Kombuchu nebo Tibetskou houbu. Šéfkuchař Jan Kotrba jim podrobně popsal jak funguje provoz kuchyně, příprava a plánování akcí. Studenti měli prohlídku kuchyně a také degustaci jídla, které pro ně připravili kuchaři z White Circus Catering. Po exkurzi pokračovali studenti na večeři do Kuchyně u Hradu, nedávno otevřené restaurace od Ambiente, kde vaří vynikající české jídlo.

PŘIHLÁŠKU KE STUDIU pro akademický rok 2019/2020 je možné podávat on-line do konce I. kola 30. 04. 2019 zde: https://is.vsh.cz/prihlaska/