Ochutnejte VŠH, aneb zažij den vysokoškoláka!

V úterý dne 21. 2. 2017 se uskuteční v prostorách Vysoké školy hotelové v Praze (VŠH) akce s názvem „Ochutnejte VŠH, aneb zažij den vysokoškoláka!“, která je zaměřena na seznámení žáků středních odborných škol a žáků vyšších odborných škol a jejich učitelů s prostředím VŠH, s vysokoškolskou výukou a dalšími vzdělávacími aktivitami školy.

ČAS PROGRAM ÚČASTNÍCI
08:00-09:00    Snídaně v RevPAR Café Všichni
09:00-11:00    Vybrané přednášky z oborově zaměřených předmětů vysokoškolského studia     Žáci
09:00-11:00    Seminář pro učitele odborných předmětů a výchovné poradce Učitelé
11:15-13:30    Barmanská show Žáci
11:15-13:30    Senzorické hodnocení pokrmů a nápojů (dle zahraničních standardů) Učitelé
13:30-14:15    Oběd ve školní jídelně Všichni
14:30    Předpokládané ukončení akce

Co vám účast na akci Ochutnejte VŠH přinese?

• Osobní zkušenost s prostředím a výukou na Vysoké škole hotelové v Praze
  • Seznámení s novinkami v oboru gastronomie, hotelnictví a cestovního ruchu

Po celou dobu trvání akce se budete moci ptát našich studentů, vašich dočasných spolužáků, na téměř vše a oni vám prozradí i to, co by neměli :-)

KAPACITA OMEZENA

ÚČAST NA AKCI JE BEZPLATNÁ

V případě zájmu prosíme o potvrzení účasti na akci na e-mail mihaldova@vsh.cz nejpozději do 31. 1. 2017. Uveďte prosím počet žáků, kteří se akce zúčastní.

Bližší informace Vám poskytne Bc. Silvia Mihaldová, asistentka oddělení marketingu.
e-mail: mihaldova@vsh.cz