Návštěva partnerské školy I.E.S. Universidad Laboral ve Španělsku

V září navštivila naše lektorka Christine McConnell naši partnerskou školu I.E.S. Universidad Laboral ve Španělsku. Účastnila se programu Erasmus pro učitele a přednášela o udržitelném cestovním ruchu studentům oboru hotelnictví ve španělštině, studentům z lekcí angličtiny a nejmladším studentům oboru biologie. Byla srdečně přijata všemi a během pobytu se o ni postarala M. Luz Ortega Simón (koordinátorka Erasmus), která také byla u nás na programu Erasmus. V rámci prohlídky školy I.E.S. Universidad Laboral pozval jeden ze studentů Christinu, aby vyzkoušela lahodnou španělskou tortillu (tortilla española), tradiční španělské jídlo. Byla vynikající. Pobyt byl úspěšný a dále posílil naše vazby s naší partnerskou školou.