Listopad z pohledu studentského senátu

Listopad na VŠH začal z pohledu studentského senátu velmi výjimečným setkáním a to ambassadorem značky skvělého rumu HAVANA CLUB, kterým je Jakub Vinš. Havana Club je jeden z celosvětově nejprodávanějších rumů s dlouhou tradicí a historií, která se začala psát na krásné Kubě. Bylo nám proto ctí, že jsme Vám tuto značku mohli alespoň trochu přiblížit i na VŠH a to i s ochutnávkou vybraných rumů této značky.

V tomto měsíci se odehrálo skupinové focení studentského senátu v mikinách, které si pořídili právě na konání akcí studentského senátu. Focení studentského senátu proběhlo také z důvodu představení nových členů senátu studentům.

Další akcí toho měsíce byla opět velmi zajímavá přednáška, tentokrát s nejlepším barmanem roku 2018 a ambassadorem značky Campari. Někteří z Vás už možná tuší, že se jedná o Milana Zaleše, který seznámil studenty nejen s touto značkou, ale také s barmanství jako takovým. Součástí byla samozřejmě ochutnávka této značky. Milan Zaleš vedl přednášku jako prezentaci svého celého života. Snil o tom, že se bude živit hokejem, ale kvůli úrazu poté musel svoje vysněné povolání přehodnotit a dostal se k barmanství.

Poslední akcí konané na VŠH byl tradiční vinný stůl, která se koná každý měsíc a vede ho prorektor pro výzkum a spolupráci s praxí, docent na katedře hotelnictví – doc. Ing. Jan Hán, Ph.D. .Tématem listopadového vinného stolu byla svatomartinská vína.

Buď naší součástí a přidej se ke skvělé partě na VŠH! Přihlášky je možné podávat do konce I. kola 30. dubna 2019 zde: Přihláška ke studiu na VŠH

Váš studentský senát!

E-mail: senat@vsh.cz