DOD & Ochutnejte VŠH 22. 2. 2018

Zajímá Vás, jak vypadá výuka na Vysoké škole hotelové? Jak probíhají přednášky a cvičení z předmětů, které se u nás učí? Chcete si projít školu a poznat její zákoutí?

Pak se na Vás těšíme ve čtvrtek 22. února 2018 na speciálním Dni otevřených dveří Vysoké školy hotelové v Praze

„Ochutnejte VŠH, aneb zažij den vysokoškoláka! “

Proč speciální? Protože spolu s vyučujícími, studenty a pracovníky VŠH si popovídáme u šálku kávy o škole a pak Vás doprovodíme do výuky. Speciálním překvapením bude workshop Filipa Sajlera, kterého jistě znáte z oblíbeného televizního pořadu Kluci v akci. Filip je náš absolvent, vlastní cateringovou firmu, a prozradí nám, jaké je podnikání v oboru gastronomie.

Na co se můžete těšit:

Čas Program
08:30 – 09:30  Snídaně, přivítání a úvodní představení školy
09:30 – 13:00  Návštěva vybraných přednášek a seminářů
 Workshop s Filipem Sajlerem – absolventem VŠH
12:00 –13:30  Oběd ve školní jídelně
14:00  Předpokládané ukončení akce

Pro koho je akce určená?

• Žákům maturitních ročníků středních odborných škol a gymnázií (žáci nižších ročníků jsou též vítáni)
  • Žákům vyšších odborných škol
  • Učitelům a výchovný poradcům

Co Vám účast na akci „Ochutnejte VŠH“ přinese?

• Osobní zkušenost s prostředím a výukou na VŠH
  • Vybrané studijní materiály pro potřeby výuky
  • Seznámení s novinkami v oborech hotelnictví, gastronomie, cestovního ruchu a marketingové komunikace

Účast na akci je bezplatná.

V případě zájmu prosíme o potvrzení účasti na e-mail mihaldova@vsh.cz nejpozději do 15. 2. 2018.Bližší informace Vám poskytne Ing. Silvia Mihaldová, asistentka oddělení marketingu (tel. 283 101 138).

V průběhu akce bude probíhat i klasický Den otevřených dveří pro ty, kteří se nebudou chtít účastnit rozšířeného programu v rámci akce „Ochutnejte VŠH".

Program:

10.00 hod  Představení Vysoké školy hotelové v Praze
10.30 hod
 Individuální prohlídky areálu školy
13.00 až 14.30 hod  Individuální prohlídky areálu školy
13.30 hod.  Představení Vysoké školy hotelové v Praze

Těšíme se na Vaši návštěvu!