Den otevřených dveří 27. 08. 2020

Zajímá vás, jak vypadají prostory Vysoké školy hotelové v Praze? Chcete poznat prostředí, ve kterém probíhá výuka, a dozvědět se více informací o možnostech studia osobně?

Pak se na vás těšíme ve čtvrtek 27. srpna 2020 na Dni otevřených dveří Vysoké školy hotelové v Praze.

09.30 - 11.00 hod. Individuální prohlídky areálu školy
10.00 hod. Představení Vysoké školy hotelové v Praze

Zájemci o studium se během přednášky, kterou povede PhDr. Jan Máče, Ph.D., prorektor pro studium, seznámí se základními informacemi o průběhu a formách studia, o uplatnění absolventů naší vysoké školy apod. Budete mít možnost prohlédnout si aulu, odborné učebny, studovnu, knihovnu, chillout zone a další zázemí na naší škole.

Bližší informace o Dni otevřených dveří poskytne oddělení marketingu – Bc. Adéla Rieszová, rieszova@vsh.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu!