Den otevřených dveří - 21. 11. 2017

Zajímá vás, jak vypadají prostory Vysoké školy hotelové v Praze? Chcete poznat prostředí, ve kterém probíhá výuka a dozvědět se více informací o možnostech studia osobně?

Pak se na vás těšíme v uterý 21. listopadu 2017 na Dni otevřených dveří Vysoké školy hotelové v Praze.

09.30 až 11.00 hod. Individuální prohlídky areálu školy
10.00 hod. Představení Vysoké školy hotelové v Praze
13.00 až 14.30 hod. Individuální prohlídky areálu školy
13.30 hod. Představení Vysoké školy hotelové v Praze

Zájemci o studium se během přednášky, seznámí se základními informacemi o průběhu a formách studia, o uplatnění absolventů naší vysoké školy apod. Budete mít možnost prohlédnout si aulu, odborné učebny, studovnu, knihovnu, chillout zone a další zázemí vysoké školy.

Bližší informace o dni otevřených dveří poskytne oddělení marketingu – Ing. Silvia Mihaldová, mihaldova@vsh.cz.

V tento den se na půdě VŠH uskuteční charitativní akce organizovaná studenty magisterského studia v rámci předmětu MICE. Po celý den budete moct ochutnat vlastnoručně připravené nápoje a pokrmy a jejich zakoupením můžete přispět dětem s hematologickým a onkologickým onemocněním ve Fakultní nemocnici v Motole.

Studenti sami připravují tuto akci pod dohledem Ing. Dominiky Kečkešové. V průběhu návštěvy školy se jich můžete zeptat, co všechno za tím stálo.

Těšíme se na vaši návštěvu!