Den otevřených dveří - 21. 11. 2017

Zajímá vás, jak vypadají prostory Vysoké školy hotelové v Praze? Chcete poznat prostředí, ve kterém probíhá výuka a dozvědět se více informací o možnostech studia osobně?

Pak se na vás těšíme v uterý 21. listopadu 2017 na Dni otevřených dveří Vysoké školy hotelové v Praze.

PROGRAM

09.30 až 11.00 hod. Individuální prohlídky areálu školy
10.00 hod. Představení Vysoké školy hotelové v Praze
13.00 až 14.30 hod. Individuální prohlídky areálu školy
13.30 hod. Představení Vysoké školy hotelové v Praze

Zájemci o studium se během přednášky, seznámí se základními informacemi o průběhu a formách studia, o uplatnění absolventů naší vysoké školy apod. Budete mít možnost prohlédnout si aulu, odborné učebny, studovnu, knihovnu, chillout zone a další zázemí vysoké školy.

 

Bližší informace o dni otevřených dveří poskytne oddělení marketingu – Ing. Silvia Mihaldová, mihaldova@vsh.cz.

V tento den se na půdě VŠH uskuteční charitativní akce organizovaná studenty magisterského studia v rámci předmětu MICE. Po celý den budete moct ochutnat vlastnoručně připravené nápoje a pokrmy a jejich zakoupením můžete přispět dětem s hematologickým a onkologickým onemocněním ve Fakultní nemocnici v Motole.

Studenti sami připravují tuto akci pod dohledem Ing. Dominiky Kečkešové. V průběhu návštěvy školy se jich můžete zeptat, co všechno za tím stálo.

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

Reference

Ing. Igor Bejtic
sommelier Ambiente restaurant
Během studia na VŠH jsem dostal spoustu prostoru pro vlastní realizaci. Měl jsem možnost skloubit školu s prací a potkat super lidi, s kterými se neustále vídám.