8. ročník Mezinárodní konference Tourism management & related issues

Ve dnech 20. a 21. září 2018 se v prostorách Vysoké školy hotelové v Praze uskuteční Mezinárodní konference Tourism management & related issues. Konferenci organizuje European Institute for Advanced Studies in Management (EIASM), kterou hostí v Praze Vysoká škola hotelová a Vysoká škola ekonomická.

V posledních šesti desetiletích zaznamenal cestovní ruch pokračující expanzi a diverzifikaci a stal se jedním z největších a nejrychleji se rozvíjejících hospodářských odvětví na světě (Světová organizace cestovního ruchu OSN, 2016). Navzdory nepravidelným šokům zaznamenaly mezinárodní přílety turistů prakticky nepřerušený nárůst: z 277 milionů v roce 1980 na 1 186 milionů v roce 2015.

Světová organizace cestovního ruchu Spojených národů (UNWTO) ve svém nejaktuálnějším dlouhodobém výhledu budoucích trendů cestovního ruchu (cestovní ruch do roku 2030) odhaduje, že mezinárodní příjezdy na celém světě by měly do roku 2030 dosáhnout téměř 1,8 miliardy.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Jiří Patočka Vysoká škola ekonomická v Praze
Jan Hán Vysoká škola hotelová v Praze
Jana Kalabisová Vysoká škola hotelová v Praze
Professor Patocka Vysoká škola ekonomická v Praze
Marcello Mariani University of Reading, UK

HLAVNÍ PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Fevzi Okumus University of Central Florida, USA

Na osmou mezinárodní konferenci Tourism management & related issues , můžete posílat příspěvky (v anglickém jazyku), které se zaměřují především na cestovní ruch, volný čas a pohostinství, zejména však na cestovní ruch, s důrazem na:

• Řízení pohostinství
  • Řízení cílů a marketing
  • Kongresové řízení
  • Správa světového dědictví a nehmotného kulturního dědictví
  • Městské a regionální plánování cestovního ruchu
  • Marketing cestovního ruchu
  • A jiné

Uzávěrka přijímání abstraktu je do 15. 05. 2018.
Bližší informace a možnost registrace najedete na následující webové stránce http://www.eiasm.org/frontoffice/event_announcement.asp?event_id=1331