Vítejte na VŠH!

Vysoká škola hotelová v Praze 8 se představuje – Ochutnejte nás!

 Vysoká škola hotelová v Praze (VŠH) poskytuje bakalářské a magisterské vysokoškolské vzdělání v oblasti služeb zaměřených zejména na hotelnictví, cestovní ruch a marketingové komunikace. Vyplň přihlášku a vychutnávej život na VŠH. Škola není jen o učení, ale i zábavě - tak se k nám přidej - u nás zažiješ obojí.

 

PŘIHLÁŠKU KE STUDIU pro akademický rok 2019/2020 je možné podávat on-line od 15. 11. 2018 prostřednictvím internetových stránek školy.

Podat přihlášku »

 

 

 

 

Bakalářské studium

Získaný akademický titul: Bakalář (ve zkratce Bc.).
Délka bakalářského studia je standardní 3 roky (maximální 5 let). Forma studia prezenční nebo kombinovaná. Ukončení studia - Státní bakalářská zkouška a obhajoba bakalářské práce.

 

Bakalářské obory na VŠH

Absolventi všech bakalářských oborů mohou pokračovat ve studiu v navazujícím magisterském studiu na VŠH. Obor Management hotelnictví a lázeňství v magisterském stupni je jediný způsob, jak v České republice získat magisterské vzdělání v hotelnictví a gastronomii! … číst dále »

Magisterské studium

Získaný akademický titul: Inženýr (ve zkratce Ing.)
Délka magisterského studia je standardní 2 roky (maximální 4 roky). Forma studia prezenční nebo kombinovaná. Ukončení studia státní závěrečnou zkouškou a obhajobou diplomové práce. Studium je vhodné pro absolventy všech bakalářských oborů skupiny Ekonomika a management … číst dále »

 

Dny otevřených dveří

Přijďte nás navštívit a uvidíte školu naživo, nejen ze statických fotografií.

Zajišťovali jsme servis i pro Senát Parlamentu České republiky

Vysoká škola hotelová je primárně o vzdělávání. Propojení teoretických a praktických znalostí si studenti mohou vyzkoušet při poskytování cateringových služeb, které naše škola nabízí. Máme za sebou už mnoho akcí. Zajišťovali jsme servis i pro Senát Parlamentu České republiky. Pro studenty VŠH to byla velká zkušenost a pro nás výzva poskytnout to nejlepší.

 

 

Naši školu doporučují

Ing. Miroslav Smrž, sales & marketing manažer hotelu Imperial**** – Karlovy Vary

Ing. Pavel Hlinka, zástupce vzdělávací sekce Asociace hotelů a restaurací České republiky

 

Ing. Richard Lhoták

Ing. Jaromír Pažout, Operation Manager společnosti Bookassist Česká republika

 

 

BARBORA, Komárno: „Na našej škole som zistila, že česká kuchyňa sa podobá maďarskej, skoro mojej rodnej. Môžem povedať, že Praha má fantastickú gastronómiu.“

NIKOLA, Nitra: „Túto školu som si vybrala z dôvodu, že sídli v Prahe, kde je štúdium viac praktické. Človek sa naučí samostatnosti a sú tu super párty a veľa pracovných možností.“

Dominika, Trenčín: „Viem, že školné je vysoké, ale Praha poskytuje veľké možnosti na prácu a preto som tomu dala šancu. Teraz študujem, pracujem a ešte stíham aj zábavu.“

 

Přijímací řízení zahrnuje

  • ověření způsobilosti ke studiu – splnění podmínek … číst dále »
  • výběr studovaných cizích jazyků – angličtina povinně, jako druhý jazyk němčina, španělština, ruština, francouzština, český jazyk pro cizince (pokud je na jazyk aspoň 15 zájemců), alternativně náhradní volba druhého jazyka
  • zjištění stupně znalosti cizích jazyků pomocí rozřazovacích testů a zařazení do příslušné úrovně výuky.

Podmínky pro zahraniční uchazeče … číst dále »

 

Školné

Výše školného je závislá na oboru, stupni a formě studia. Splatnost školného je ve dvou stejných splátkách vždy k počátku semestru (první při podepsání smlouvy o studiu, druhá k počátku druhého semestru, u vyšších ročníků vždy před zahájením výuky v příslušném semestru) bankovním převodem na účet VŠH. Vysoká škola hotelová připravila ve spolupráci s Komerční bankou, UniCredit Bank a Študentským požičkovým fondem nabídku možností financování studia na naší škole … číst dále » 


Možnosti ubytování

Studenti (i cizinci) s trvalým bydlištěm mimo území hl.m. Prahy mohou žádat o ubytovací stipendium, které v současné době činí přibližně měsíčně (s výjimkou hlavních prázdnin) 550,- Kč. Toto stipendium není vázáno na sociální podmínky žadatele, je poskytováno ze státního rozpočtu … číst dále »

 

Study in English

Bakalářský obor Hotelnictví / Hospitality Management je vyučován v českém nebo anglickém jazyce. Anglická forma je určena pro studenty, kteří chtějí vyšší záběr v anglickém jazyce. Tento program je plně akreditován Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a uznáván po celé EU a jiných vůdčích zemích světa.


 


Přihlášky

Podmínkou pro zahájení přijímacího řízení je podání úplně vyplněné přihlášky ke studiu.

PŘIHLÁŠKU KE STUDIU pro akademický rok 2019/2020 je možné podávat on-line od 15. 11. 2018 prostřednictvím internetových stránek školy.

Podat přihlášku »