Zahájení výuky se studenty z programu Erasmus

V tomto týdnu VŠH zahájila výuku v zimním  semestru a jako každoročně, k nám dorazili  i  zahraniční studenti z programu Erasmus z našich partnerských univerzit.

Ve čtvrtek 26. 9. 2019 jsme jim  uspořádali uvítací akci, které se zúčastnili spolu se studenty Policejní akademie ČR.

Na parníku byli studenti z Francie, Holandska, Maďarska, Polska, Portugalska, Slovenska, Velké Británie a všem se Praha od Vltavy moc líbila. Vyjeli jsme z přístaviště na náplavce Na Františku do Holešovic, Karlína. Během čekání v komorách si studenti mohli ochutnat české speciality ze studeného i teplého bufetu, včetně utopenců, tlačenky, zavináčů nebo řízků. Parník se pak obrátil směrem k historickému centru. To už byli všichni na palubě a fotografovali památky na obou březích. U Mánesa se parník otočil na zpáteční cestu k přístavišti.

Přejeme  jim krásný pobyt  a doufejme, že se budou rádi vracet do České republiky.

Zahraniční oddělení VŠH