Výběrové řízení Erasmus na studijní/pracovní pobyty LS na akademický rok 2017/2018

Výběrové řízení na studijní a pracovní  pobyty programu Erasmus + na LS  akademického roku 2017/18 se koná 14.11.2017 od 13 : 30 hod v místnosti 005.

Podmínky výběrového řízení:

1. VŘ se mohou kromě studentů - rezidentů členských států EU zúčastnit všichni studenti  bez ohledu na národnost, státní příslušnost, věk, studující v prezenčním nebo dálkovém studiu. Aktuální nabídka partnerských škol na webu VŠH.
  2. Student si k VŘ přinese:
  • strukturované CV v anglickém jazyce, příp. jazyce země, do které chce vyjet + motivační dopis
  • výpis výsledkůstudia za poslední uzavřený semestr
  • certifikáty o příp. jazykových zkouškách

CV a motivační dopisy možné poslat v předstihu na roldanova@vsh.cz

1. Student se musí VŘ zúčastnit osobně v předepsaném termínu, pokud se nedostaví, je jeho žádost vyřazena.
  2. VŘ na studijní pobyty se mohou zúčastnit studenti, kteří mají splněný první ročník bakalářského studia, tzn., že pokud v době výjezdu nesplní tuto podmínku, nebude  studentovi výjezd povolen.
  3. V novém programu Erasmus + má student možnost opakovaného studia v každém cyklu, tj. může vyjet  na  studijní a pracovní mobilitu v bakalářském i magisterském stupni.
  4. Od 1.1. 2015 Evropská komise spustila On-line Linguistic Support, povinné testování studentů na pracovní jazyk pobytu. Bez absolvování testu nemůže student na mobilitu vyjet.
  5. Student musí mít splněné všechny finanční závazky k VŠH- tj. mít zaplacené školné  i na semestr, na který vyjíždí na studijní pobyt ( sleva 10 tis./semestr). U pracovních pobytů se sleva na školném neposkytuje.
  6. Finanční prostředky z Evropské unie nejsou právně vymahatelné.

Ing. Zuzana Roldánová, MSc.

Vedoucí zahraničního oddělení