Storyous součástí výuky na VŠH

Storyous patří mezi nejoblíbenější POS v segmentu malých a středních gastronomických zařízení. Díky rozsáhlé funkcionalitě a konektivitě se řadí mezi nejlepší na českém trhu. Díky vzájemné spolupráci budou mít studenti možnost vyzkoušet si ovládání celého systému.

Od nového roku se rozšíří portfolio vyučovaných systémů na VŠH o Storyous. POS Storyous tak doplní HMS Protel a HORES, distributionmanagerBookassist, revenue management systém RevGain (jako součást balíčku UNITY), reputation management TrustYou a také cloudové řešení společnosti ProfitRoom a Protel Air.

Studenti tak budou moci vyzkoušet jednotlivé části komplexního hotelového informačního systému a jejich funkcionalitu. Díky komplexnímu balíčku všech funkcí budou moci studenti vytvořit fiktivní gastronomické zařízení a simulovat jeho provoz.