První ročník Job Fair VŠH je za námi!

Vysoká škola hotelová po dlouhých 8 letech opět organizovala pod záštitou garanta odborných praxí Ing. Štěpána Chalupy Job Fair, tedy veletrh pracovních a kariérních příležitostí v cestovních ruchu, hotelnictví a gastronomii. Studenti měli možnost během 2 dnů oslovit personalisty a další zaměstnance z hotelů, cateringových společností a gastronomických zařízení, cestovních kanceláří a dalších.

Akce se zúčastnila celá řada společností, a to Hilton Hotels & Resort, Marriott Hotels & Resorts, Jan Hotels, Czech Inn Hotels, AquaPalace Resort Prague, Four Seasons Hotel Prague, Mandarin Oriental Hotel Prague, Falkensteiner Hotels & Residences, Regaty Čechy, CPI Hotels, OREA Hotels & Resorts, Barceló Hotel Group, Jurys Inn Hotel Prague, Vienna House, dále pak AMBI CZ, Zátiší Catering Group, Fruitisimo, Pragokoncert – Reduta Jazz Club a cestovní kanceláře CK Neckerman, CK Fischer a Exim Tours.

Vedle samotného kontaktu mohli studenti využít možnost kariérního poradenství, případně konzultace s Michaelem Hradilíkem z Hilton Hotels & Resorts a Lucií Nápravovou z ORAE Hotels & Resorts.

Celá akce probíhala ve velmi přátelském duchu a pro mnoho za našich studentů znamenala nový impulz pro kariérní růst. Stejně tak se akce stala odrazovým můstkem pro další spolupráci s důležitými společnostmi v oboru, což představuje jednou z klíčových aktivit VŠH. Na samotný Job Fair bude v dále navazovat série dalších personálně a kariérně orientovaných aktivit. VŠH podporuje propojení teoretického vzdělávání a získávání praktických dovedností, které lze realizovat pouze díky úzké vazbě škol a hotelů, restaurací a cestovních kanceláří.

Ing. Štěpán Chalupa
Odborný asistent katedry marketingu