Prosinec z pohledu studentského senátu

Začátek prosince se nesl na VŠH ve sportovním duchu. Studentský senát pořádal tradiční Mikulášský volejbal, který se konal ve středu 5. 12. 2018. Celá akce byla velmi příjemná a vítězné týmy si odnesli diplom, pohár a zajímavé ceny.

Ve stejný den se na VŠH konala také akce, která se jmenuje: Ochutnejte VŠH, aneb staň se na jeden den vysokoškolákem! Akce je zaměřena na žáky středních škol a vyšších odborných škol. Dále je akce zaměřena pro vyučující středních škol. V tento den se návštěvníci seznámí s chodem VŠH, s nejdůležitějšími informacemi o škole, připravena je pro všechny účastníky degustace pokrmů – nyní to byla degustace retro pokrmů párovaných s víny, dále mohou navštívit vyučované hodiny v tento den a je pro ně připraven oběd ve školní menze. Další Ochutnejte VŠH se bude konat 28. února 2019 a tématem tohoto dne bude Oheň&Led.

Druhý prosincový týden se na VŠH konal také již tradiční Vánoční svařák, který byl tentokrát spojen s dobrým skutkem pro dětské centrum při Thomayerově nemocnici. Akce se povedla nad očekávání, přispěli studenti, učitelé i přátelé naší školy. Nejenže se plnila kasička, ale také se přispívalo hračkami, oblečením a dárky, jejichž množství zaplnilo celou kancelář. Měli jsme tak těsně před Vánoci tu krásnou možnost předat všechny věci a vybranou částku, která činila přes 6000 korun, těm, kteří ji opravdu potřebují a ocení.

Třetí prosincový týden se konala studentská vánoční párty, která se uskutečnila v klubu Black Sheep Prague. Studenti zde utužovali přátelské vztahy a celý večer si velmi užili.

V posledním týdnu před Vánoci se konalo již tradiční setkání studentů s vedením školy, kde mohou studenti vyjádřit své názory, návrhy a námitky na chod školy. Tohoto setkání se za vedení školy zúčastnil rektor VŠH, jednatel VŠH, prorektor pro studium VŠH a výkonný ředitel VŠH.

Buď naší součástí a přidej se ke skvělé partě na VŠH! Přihlášky je možné podávat do konce I. kola 30. dubna 2019 zde: Přihláška ke studiu na VŠH

Váš Studentský senát!

E-mail: senat@vsh.cz