Ocenění studenta VŠH Bc. Petra Soukupa

Zvláštní 1. cenu ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci na webových stránkách v soutěži Zlatý erb získal v kategorii města a obce oficiální turistický portál hl. m. Prahy - Prague.eu pod vedením studenta kombinovaného magisterského studia marketingových komunikací VŠH Bc. Petra Soukupa, který u nás vloni úspěšně obhájil bakalářskou práci na související téma Analýza profilu návštěvníků hl. m. Prahy s využitím online nástrojů.

Soutěže se aktivně zúčastnily obce a města z celé ČR. Celkově se letos zapojilo 504 přihlášených projektů obcí a měst včetně elektronických služeb, ve srovnání s minulým ročníkem se počet soutěžících navýšil o více než 50 %. Do kategorie Cena ministryně pro místní rozvoj, která se uděluje v rámci celostátního kola soutěže za nejlepší turistickou prezentaci, se přihlásilo 75 projektů.