Ocenění studenta VŠH Bc. Petra Soukupa

 

Zvláštní 1. cenu ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci na webových stránkách v soutěži Zlatý erb získal v kategorii města a obce oficiální turistický portál hl. m. Prahy - Prague.eu pod vedením studenta kombinovaného magisterského studia marketingových komunikací VŠH Bc. Petra Soukupa, který u nás vloni úspěšně obhájil bakalářskou práci na související téma Analýza profilu návštěvníků hl. m. Prahy s využitím online nástrojů.

Soutěže se aktivně zúčastnily obce a města z celé ČR. Celkově se letos zapojilo 504 přihlášených projektů obcí a měst včetně elektronických služeb, ve srovnání s minulým ročníkem se počet soutěžících navýšil o více než 50 %. Do kategorie Cena ministryně pro místní rozvoj, která se uděluje v rámci celostátního kola soutěže za nejlepší turistickou prezentaci, se přihlásilo 75 projektů.

Fotogalerie

Reference

Ing. Igor Bejtic
sommelier Ambiente restaurant
Během studia na VŠH jsem dostal spoustu prostoru pro vlastní realizaci. Měl jsem možnost skloubit školu s prací a potkat super lidi, s kterými se neustále vídám.