Exkurze v hotelech NH Prague City a NH Collection Prague

Dne 22.11.2021 se pro studenty 2. ročníku programu Hospitality Management a Erasmus studenty uskutečnila exkurze v hotelech NH Prague City a NH Collection Prague.

Do restaurace Il Giardino Toscano jsme se svezli unikátní lanovkou, která oba hotely spojuje. Celou dobu exkurze nás provázel Cluster Executive Chef Filip Šulc, který nám řekl o jeho kariéře, o NH hotelech a samozřejmě o menu které jsme si pak náramně vychutnali. Studenty přišel pozdravit i generální ředitel hotelů Petr Nešpůrek. Po skvělém obědě nás Filip Šulc provedl prostory obou hotelů, ukázal nám Sky lounge ze kterého je výhled na celé město, konferenční místnosti, hotelové pokoje a spa, kuchyně i sklady. Moc děkujeme za poučnou, ale i zábavnou prohlídku, moc si vážíme času, který jste nám věnovali!