Den otevřených dveří & Ochutnejte VŠH 27. 3. 2018

Zajímá Vás, jak vypadá výuka na Vysoké škole hotelové? Jak probíhají přednášky a cvičení z předmětů, které se u nás učí? Chcete si projít školu a poznat její zákoutí?

Pak se na Vás těšíme v úterý 27. března 2018 na speciálním Dni otevřených dveří Vysoké školy hotelové v Praze

„Ochutnejte VŠH, aneb zažij den vysokoškoláka! “ od 8:30

Den otevřených dveří od 16:00 hod

Proč speciální? Protože spolu s vyučujícími, studenty a pracovníky VŠH si popovídáme u šálku kávy o škole a pak Vás doprovodíme do výuky.

Na co se můžete těšit:

Čas Program
08:30 – 09:30  Snídaně, přivítání a úvodní představení školy
09:30 – 13:00  Návštěva vybraných přednášek a seminářů
10:00 - 16:00  Grilování – akce Studentského senátu VŠH
10:00 – 11:30   Kurz CŽV pro učitelé „Aktuální změny v legislativě a jejich vliv na provoz ubytovacích, gastronomických a lázeňských zařízení“
12:00 –13:30  Oběd ve školní jídelně
14:00  Předpokládané ukončení akce

Pro koho je akce určená?

• Žákům maturitních ročníků středních odborných škol a gymnázií (žáci nižších ročníků jsou též vítáni)
  • Žákům vyšších odborných škol
  • Učitelům a výchovný poradcům

Co Vám účast na akci „Ochutnejte VŠH“ přinese?

• Osobní zkušenost s prostředím a výukou na VŠH
  • Vybrané studijní materiály pro potřeby výuky
  • Seznámení s novinkami v oborech hotelnictví, gastronomie, cestovního ruchu a marketingové komunikace
  • Certifikát o absolvování kurzu CŽV „Aktuální změny v legislativě a jejich vliv na provoz ubytovacích, gastronomických a lázeňských zařízení“

Účast na akci (s výjimkou grilování) je bezplatná.

V případě zájmu prosíme o potvrzení účasti na e-mail mihaldova@vsh.cz nejpozději do 20. 3. 2018.Bližší informace Vám poskytne Ing. Silvia Mihaldová, asistentka oddělení marketingu (tel. 283 101 138).

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, můžete navštívit den otevřených dveří od 16:00 hod. v místnosti 031

16.00 hod Individuální prohlídka areálu školy
16.30 hod. Představení Vysoké školy hotelové v Praze

Těšíme se na Vaši návštěvu!