Den otevřených dveří - 26. 10. 2017

Zajímá vás, jak vypadají prostory Vysoké školy hotelové v Praze? Chcete poznat prostředí, ve kterém probíhá výuka a dozvědět se více informací o možnostech studia osobně?

Pak se na vás těšíme ve čtvrtek 26. října 2017 na Dni otevřených dveří Vysoké školy hotelové v Praze v posluchárně č. 108.

09.30 až 11.00 hod. Individuální prohlídky areálu školy
10.00 hod. Představení Vysoké školy hotelové v Praze
13.00 až 14.30 hod. Individuální prohlídky areálu školy
13.30 hod. Představení Vysoké školy hotelové v Praze

Zájemci o studium se během přednášky, kterou povede prorektor pro studium PhDr. Jan Máče, Ph.D., seznámí se základními informacemi o průběhu a formách studia, o uplatnění absolventů naší vysoké školy apod. Budete mít možnost prohlédnout si aulu, odborné učebny, studovnu, knihovnu, chillout zone a další zázemí vysoké školy.

Bližší informace o dni otevřených dveří poskytne oddělení marketingu – Ing. Silvia Mihaldová, mihaldova@vsh.cz.

V tento den se od 15.00 hod. uskuteční ve velké aule přednáška šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha. Nejenže si prohlédnete školu a dozvíte se nové informace, ale také jste srdečně zváni na přednášku inspirativního člověka. Bližší informace najedete na facebooku Senát VŠH.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Vedení Vysoké školy hotelové v Praze

www.vsh.cz