Den otevřených dveří - 07. 12. 2017

Zajímá Vás, jak vypadají prostory VŠH? Chcete poznat prostředí, kde probíhá výuka a dozvědět se více informací osobně?
Pak se na Vás těšíme ve čtvrtek 7. prosince 2017 na speciálním Dni otevřených dveří Vysoké školy hotelové v Praze – „Ochutnejte VŠH, aneb zažij den vysokoškoláka!“

Proč speciální?
Tento den si můžete vyzkoušet jaké je to být studentem Vysoké školy hotelové. Ochutnáte pravou výuku na vysoké škole, navštívíte přednášky, semináře, konferenci zaměřenou na personalistiku v hotelnictví a společně si popovídáme u šálku kávy.

09:00 – 10:00 Společná snídaně, přivítání a představení VŠH
10:00 – 13:30 Individuální návštěvy přednášek
13:30 Společný oběd

Co vám účast na akci "Ochutnejte VŠH" přinese?

• Osobní zkušenost s prostředím a výukou na VŠH
  • Vybrané studijní materiály pro potřeby výuky
  • Seznámení s novinkami v oborech hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu

Účast na akci je bezplatná.

V případě zájmu prosíme o potvrzení účasti na e-mail mihaldova@vsh.cz nejpozději do 1. 12. 2017.

Bližší informace Vám poskytne Ing. Silvia Mihaldová, asistentka oddělení marketingu (tel. 283 101 138).

Těšíme se na Vaši návštěvu!