BUDDY PROGRAM NA VŠH

Chceš poznat nové lidi, získat nové kamarády a procvičit se v jazycích?
Chceš podat zahraničním studentům pomocnou ruku a být první osobou, která je seznámí s novým prostředím?

Pak neváhej a zapoj se do Buddy programu na VŠH!

Klikni na odkaz, vyplň kontaktní formulář a staň se buddíkem jednoho nebo více zahraničních studentů. Pomůžeš jim při jejich prvních krocích v Praze a dodáš jim trochu jistoty do začátku. Odměnou ti kromě radosti z dobrého skutku bude přátelství a rozšíření obzorů nečekanými směry! :-)

K samotnému buddíkování také patří tzv. "Pick Up" - tedy vyzvednutí zahraničního studenta na vlakovém/autobusovém nádraží či letišti. Mnoho z nich tuto pomoc opravdu ocení. Jednou z největších obav totiž bývá doprava z letiště/nádraží na kolej nebo byt. Pokud si vybereš Buddíka, kterého však nakonec nebudeš moci vyzvednout, kontaktuj nás neprodleně na roldanova@vsh.cz.  

Registrací na https://vsh.uni-buddy.com/register/buddy si založíš profil, na který se můžeš kdykoli přihlásit a vybrat si svého zahraničního studenta. Nelekej se, že tam zatím zahraniční studenti nejsou registrováni, budou tam postupně přibývat. Pro zachování soukromí se ti kontaktní informace daného studenta zobrazí, až když se u něj/ní zapíšeš jako jeho/její buddy.

Podrobný návod na registraci a práci v systému najdeš v Buddy Příručce.

Neváhej se na nás obrátit s jakoukoliv otázkou, připomínkou nebo nápadem ohledně Buddy programu!

Přejeme mnoho zdaru a spoustu skvělých buddíků!