MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ

Studenti (i cizinci) s trvalým bydlištěm mimo území hl.m. Prahy mohou žádat o ubytovací stipendium, které v současné době činí přibližně měsíčně (s výjimkou hlavních prázdnin) 550,- Kč. Toto stipendium není vázáno na sociální podmínky žadatele, je poskytováno ze státního rozpočtu.

DC REZIDENCE                                                                    

DC Rezidence přináší nový evropský standard studentského bydlení v moderně zrekonstruované budově, v klidném prostředí, se všemi službami potřebnými pro kvalitní vysokoškolské studium a následnou relaxaci.
V jednolůžkových (šířka lůžka 120 cm) kompletně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením a zavedeným vysokorychlostním internetem, nabízíme nadstandardní bydlení.
DC Rezidence je součástí sportovně relaxačního a gastronomického komplexu, který poskytuje širokou paletu služeb.
Cena jednolůžkového pokoje … od 6.000 Kč / 1 měsíc.                    

Více na www.dcrezidence.cz                                                                                                         


Vysokoškolské koleje Apartman Student

V novém moderním objektu Apartman Student v Praze 4 - Kunraticích se nachází 115 nadstandardně vybavených pokojů, restaurace s celodenním provozem a studentský klub. Nabídka ubytování pro studenty zahrnuje dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány. Součástí vybavení apartmánů je vlastní sociální zařízení, lednice, LCD televize, nábytek, postele, internet a společná kuchyňka.
Kromě ubytování nabízejí vysokoškolské koleje v lokalitě Praha - Kunratice také další služby pro studenty, kterými jsou tenisové kurty, fotbalové hřiště, fitcentrum, sauna či solárium. Ideální příležitost pro regeneraci organismu představuje i okolí kolejí. Nedaleko se nachází Kunratický les, koupaliště Šeberák či nákupní centrum Chodov. Do centra Prahy se dostanete za cca 15-20 min., do školy za cca 45 min.
Informace o cenách ubytování pro studenty VŠH získáte v informačním systému školy nebo telefonickým dotazem na recepci Apartman Student.

Více na www.apartmanstudent.cz

Generální partneři