STRAVOVÁNÍ STUDENTŮ

VŠH nabízí možnost stravování ve školní menze, která využívá pro stravování studentů objednávkový a bezhotovostní platební systém. V praxi to znamená, že si zájemci o stravování vyberou z nabídky 2 druhů hlavních jídel,výběrového jídla, minutky nebo salátu s časovým předstihem na objednávkovém terminálu stravovacího systému v menze.

Dobíjení finančního kreditu do stravovacího systému probíhá v knihovně VŠH (spojovací chodba, 1. patro, č. dv. 404), a to kdykoliv v průběhu provozní doby knihovny.

Cena poledního menu (polévka, hlavní jídlo, nápoj) je 48,- Kč. Studenti mají možnost výběru ze dvou hlavních jídel, salátu nebo výběrového jídla a  minutky za příplatek.  

Studentům je k dospozici bufet (aktuální nabídka) a kavárna RevPAR Café (aktuální nabídka), kde si mohou zakoupit občerstvení a nápoje*.

*(Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.)

 

Jídelní lístek od 24. 4. 2017 do 28. 4. 2017

Jídelní lístek od 1. 5. 2017 do 5. 5. 2017

Seznam alergenů naleznete zde.

 

Fotogalerie

Generální partneři